KURSY I SZKOLENIA
SZKOLENIA Z OBSZARU PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO

Kurator sądowy i społeczny – metody i techniki działania

OPIS

Interesuję Cię lub zastanawiasz się na czym polega praca jednego z najbardziej potrzebnych zawodów w Polsce – kuratora sądowego? Masz zamiar pracować w służbach mundurowych, jako pedagog lub w sądownictwie, gdzie współpraca z kuratorium jest nieodłączna? A może Twoim celem zawodowym jest pozostanie kuratorem sądowym? Jeżeli odpowiedziałeś na jedno z tych pytań pozytywnie, to właśnie TEN kurs jest dla Ciebie.

Kurs poprowadzi Pani Monika Filipowska, psycholog  zajmująca się pomocą psychologiczną dla funkcjonariuszy służb mundurowych, weteranów, osób uzależnionych, dla ofiar przestępstw i ofiar przemocy domowej. Pani Monika prowadzi liczne szkolenia z zakresu nabywania kompetencji i wiedzy społecznych, psychologicznych oraz komunikacyjnych.

Celem kursu jest:

Nabycie wiedzy z zakresu podstaw prawnych, zakresu praw, obowiązków oraz metod i technik działania kuratorów sądowych i społecznych. Udział w kursie pozwoli na szczegółowe zapoznanie się ze sposobami pracy, a także środowiskami, w których działają kuratorzy społeczni i sądowi. Uczestnicy kursu dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kuratorem sądowym lub społecznym i dlaczego warto starać się o podjęcie takiej pracy.

Program kursu:

  1. Kto może zostać kuratorem sądowym i społecznym?
  2. Zakres działania kuratorów w sprawach karnych oraz rodzinnych
  3. Predyspozycje psychologiczne i przygotowanie zawodowe
  4. Metody działania

MIEJSCE I TERMIN

w trakcie ustalania – zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok akademicki

miejsce:Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, ul. Strusia 12, 60-771 Poznań lub platforma edukacyjna – w zależności od formy kształcenia w nowym roku akademickim

CENA

130 zł (studenci, absolwenci i pracownicy)

150 zł (osoby spoza Uczelni)

REKRUTACJA

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: [email protected]
Osoby, które wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy, zobowiązane są do wniesienia opłaty za szkolenie przelewem – w ciągu 3 dni od daty otrzymania informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz  przesłania e-maila z potwierdzeniem dowodu wpłaty na adres: [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYplik DOC

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Uczelni:  
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa,
ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań
NIP: 7781423778
Nr konta: 49 1090 1346 0000 0001 1934 6279  z dopiskiem „Imię, nazwisko, tytuł szkolenia”

KONTAKT: 
Tel: 61 8 510 518 wew. 46 // e-mail: [email protected]

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALNOŚCI: